poker bonusu


Poker Jackpot Bonusu

Poker Jackpot Bonusu

Kare, straight flush gibi elleri ufak bir farkla mı kaybediyorsunuz? Bu artık size bir şanssızlık olarak değil, büyük bir ödül anlamına geliyor!
Bazı kumar siteleri artık bu tür durumlarda bu kaybın önüne geçmek için Poker Jackpot bonusları veriyor. Poker Jackpotu aslında poker oyunlarında oynanan oyunlarda biriken bir para miktarıdır. Poker bonusu oyuncuların elinde kare veya straight flash olup da kaybettikleri zaman bir teselli ödülü olarak tasarlanmıştır ve bu tür elleri kaybettiğiniz durumda çok yüksek miktar kazanmanıza imkan veren bonuslarıdır

Poker Jackpotu Nedir?

Poker Jackpotu,  bazı kumar sitelernde oynanan tüm poker oyunlarında 0.5 oranında bir ufak miktar kesilerek, her el ile biriktirilen bir ödül sistemidir. Eğer bir masada minimum 4 oyuncuyla oyunuyorsa ve bütün kartlar masada açıldığı zaman alınır. Bo bonus türü oyuncuların elinde kare veya straight flash olup da kaybettikleri zaman teselli ödülü olarak ayarlanmıştır.

Poker Jackpot Bonusu Veren Siteler

NoDepositBonus-1.com tarafından seçilen ve poker bonusları alabileceğiniz en iyi poker siteleri: 

1. VD Casino
2. Betexper
3. İlbet 

Poker Jackpot Çeşitleri Nelerdir?

A. Vip: vip salonda oluşan lardır 

Big: Toplam un %70 i dağıtılır. Kaybeden kullanıcıya dağıtılan miktar %40 tır. Kalan para masadaki diğer poker oyuncuları arasında eşit oranda dağıtılır.

Eller: royal flush – kare, royal flush – straight flush

Normal :  Burada toplam un %50 si dağıtılır. Kaybeden kullanıcıya dağıtılan miktarın %40 tır. Kalan para masadaki diğer oyunculara arasında eşit oranda dağıtılır.

Eller: straight flush – straight flush, straight flush – kare

Small: Toplam un %30 u dağıtılır. Kaybeden kullanıcıya dağıtılan miktarın %40 tır. Kalan para yine masadaki diğer oyunculara eşit miktarda dağıtılır.

Eller: kare-kare

B. Normal: alt salonlarda oluşan türleridir 

Big: Toplam un %30 u verilir. Kaybeden kullanıcıya verilen miktar %40 tır. Kalan para masadaki diğer oyunculara arasında eşit oranda dağıtılır.

Eller: royal flush – kare, royal flush – straight flush

Normal : Toplam un %20 si verilir. Kaybeden kullanıcıya verilen miktar %40 tır. Kalan para masadaki diğer oyunculara eşit oranda dağıtılır.

Eller: straight flush – straight flush, straight flush – kare

Small : Toplam un %10 u dağıtılır. Kaybeden kullanıcıya dağıtılan miktar %40 tır. Kalan para masadaki diğer oyunculara eşit şekilde dağıtılır.

Eller: kare-kare

© Copyright 2005 NoDepositBonus-1.com - All Rights Reserved